Spotkanie - kino Światowid

zdjecie kobiet z funtacji i babskiej wyspy

Nasza Fundacja Świat Rodziny 11 czerwca 2022 roku w elbląskim kinie Światowid prezentowała swoje materiały, które dotyczyły nowatorskiej terapii za pomocą kart metaforycznych Błękitny Ptak.

Karty te zawierają w podstawie metaforę, która oparta jest na bajce Niebieski Ptak Maurice’a Maeterlincka.
Autorka kart, Emma Lange – psycholog i terapeutka, wykorzystuje je w terapii, w pracy z psychiką – podświadomością człowieka. Podczas spotkania Emma zaprezentowała, w jaki sposób można z nimi pracować. Każda z zebranych osób wybierała dla siebie po dwie karty, które za pomocą konkretnego symbolu przedstawionego na karcie, określały zasoby, jakimi dysponowała ta osoba. Każdy znalazł coś dla siebie – panie zaproszone z fundacji Babska Wyspa prezentowały środki do pielęgnacji ciała.

Nasza fundacja – fundacja Świat Rodziny pragnie rozpocząć cykl spotkań terapeutycznych dla każdego, kto zgłosi się ze swoim problemem. Będą to terapie w formie Gier Transformacyjnych, w formie terapii twórczych – rysunkowych, podczas których wykonywane będą algorytmy, zawierające linie bioniczne.

To tylko wierzchołek tego, co chcemy zaprezentować. Sukcesywnie będziemy Was informować o naszych projektach i planach. Zapraszamy na Babską Wyspę w Elblągu, na której będzie organizowana większość spotkań (część spotkań w formie online).

Dane FUNDACJI

Dane FUNDACJI