Terapie Dla Każdego

Siedzące Osoby

W psychologii analitycznej C. Junga znajduje się stwierdzenie jednego ze średniowiecznych alchemików, które brzmi: „Tylko to, co jest podzielone, może być niezawodnie połączone”. Kiedy wszystko jest pomieszane i pogmatwane, musisz to podzielić, rozpuścić, aby później połączyć. Gdy ktoś pojawia się z jakimś problemem, nawet bardzo małym, to najczęściej za tym małym problemem stoi kilka dużych problemów.

> Mogą to być duchowe rany, które blokują akceptację rzeczywistości, mogą wystąpić sytuacje związane z dzieciństwem, które nie pozwalają przejść ważnego etapu rozwoju.

> Mogą to być również sytuacje związane z konfliktami między rodzicami, ponieważ jeśli jedno z rodziców zmienia konfigurację energetyczną na inną, to w ten czy inny sposób przejmujemy obciążenie naszych kanałów energetycznych, po czym jeden z nich może być bardzo rozwinięty, a drugi w stanie przemieszczenia.

> Może istnieć tło rodowe, które pomaga lub nie pomaga w rozwoju sytuacji.

Zatem, jeśli masz jeden problem, pomyśl o tym, że często potrzebna jest dogłębna diagnoza, która może wyeliminować tło nieporozumień danej sytuacji. Należy właściwe zrozumieć sytuację, przeanalizować ją. Analiza to rozplątanie i wyprostowanie pogmatwanych wątków ludzkiej duszy, aby móc zobaczyć wszystko jako całość. Dopiero wtedy udaje się zobaczyć kod człowieka, jego związek z rodziną. Udaje się zobaczyć newralgiczne punkty, napięcie energetyczne i te aspekty, które stanowią  rekompensatę energetyczną.
Relacje na linii matka-dziecko, relacje pomiędzy partnerami analizuję nie po to, aby je zniszczyć, ale po to, by zrozumieć, w którym miejscu znajduje się zadra lub rana, która naciska na człowieka, czasami cyklicznie, w różnych rodzajach relacji i w różnych sytuacjach. Analiza zawsze musi być poprzedzona syntezą!

Wszystko, co jest podzielone na części, musi być połączone ze sobą. Jeśli analiza pomaga wszystko rozdzielić, to terapia pomaga połączyć.  Po analizie robię konsultację, która zawsze połączona jest jedną z terapii. Terapie są graficzne i metaforyczne. Zawsze daję z siebie dużo, aby uruchomić w kliencie mechanizm pracy nad sobą. Terapia pomaga syntezować energetyczne możliwości człowieka. Pomaga rozładować napięcie i opór, pomaga oczyścić sytuacje.
Staram się dbać o klienta, nadaję mu kierunek, by mógł dalej pracować samodzielnie, według danego algorytmu. Nie wystarczy tylko raz podejść do terapii! W celu wzmocnienia nowych neuronów, wyrobienia nowych nawyków do terapii należy podejść kilkakrotnie.  W tym celu proponuję maratony, dzięki którym w ogólnym przepływie można złapać siłę energetyczną.

Czym jest maraton?

Maraton planuję na konkretny dzień, nieprzypadkowy. Są to energetyczne dni, które niosą możliwość zmiany. Maraton trwa najczęściej od godziny 8:00 do 22:00. Każda z osób podchodzi do maratonu indywidualnie. Najczęściej jedna indywidualna sesja trwa dwie godziny. Maratony tworzę, uwzględniając duży przedział tematyczny, trwają też kilka dni: czasami cztery dni, czasami trzy, a czasami dwa. Wszystko odbywa się online. Zebrana grupa uczestników maratonu tworzy wspólne pole energetyczne, które dodatkowo wzbogaca o sukces lub nadaje siłę napędową. Tworzy się pozytywny energetyczny egregor – zwłaszcza w dniu z podanymi wibracjami.

Czym są terapie?

Ci, którzy znają już swoje wewnętrzne wyzwalacze, znają swoje programy, bo robili u mnie analizę podświadomości, zawsze mogą przyjść na darmową terapię graficzną, aby wyczyścić stare neurony i wypracować nowe, które mogą doprowadzić do nowego poziomu świadomości.

Nowe Neurony to Nowy Poziom Świadomości.

Możesz zapytać, czy to pomoże i co dzięki temu osiągniesz?

> Nasyci twe Przeznaczenie nową energią,

> Zrozumiesz, skąd bierze się strumień szczęścia,

> Ściągnie napięcie, które nie pozwala ci iść dalej,

> Usunie wątpliwości, które rosną i przesłaniają wewnętrzne słońce i wyjście z sytuacji.

Terapia pomaga syntezować to, co poddano analizie, ułoży wszystko na prawidłowych półkach. Pokazuje, co jeszcze można dla siebie zrobić, pomaga wyciągnąć niezbędną energię.

Dane FUNDACJI

Kontakt

Dane FUNDACJI

Kontakt