Joga Twórczości Uzdrawia Nasze Pole Emocjonalne

Kamień z napisem smille

Arteterapię poznałam, gdy byłam na studiach; rysowaliśmy i analizowaliśmy siebie poprzez rysunek. Było to bardzo interesujące móc odkrywać siebie poprzez to narzędzie. Jeszcze wtedy myślałam, że artysta to jedynie mistrz estetyki, rysunek to tylko piękna wizualizacja…Jednak teraz, gdy od ponad 20 lat pracuję z ludźmi, z archetypami, z energią, z ich doświadczeniami, uświadamiam sobie, że rysunek może pomóc nam przeżyć w świecie wewnętrznym to, czego nie przeżyliśmy w świecie zewnętrznym. Ciągle się spieszymy, gdzieś biegniemy, martwimy się, podnosimy się i opadamy, ranimy się, połykamy urazy i wstajemy, a energia zostaje gdzieś za nami, tracimy ją.

Na pewno większość z nas 2022 rok zapamięta, jako rok trudny, pełen różnych nieporozumień i momentów, które wydawały się nam nie do przyjęcia. Znaleźliśmy się na styku dwóch epok – zaczynały rozchodzić się „dwie płyty tektoniczne” i byliśmy zmuszeni je przeskoczyć. U wszystkich, którzy odczuwali aspekt straty pojawiły się złożone uczucia, lęki, obawy i wątpliwości. Bardzo chcieliśmy znaleźć magiczną różdżkę, która mogłaby cofnąć negatywne sytuacje, bo nie chcieliśmy ich przeżywać. Z Nowym Rokiem chcemy wpuścić do naszych domów radość, napisać nowe scenariusze swoich wewnętrznych doświadczeń, wypełnić swoje życie czymś nowym i ciekawym.

Rok 2023 to kontynuacja starego roku, z jego energią, i nie powinniśmy od razu wyznaczać sobie wielu nowych zadań, bo energia jest na wyczerpaniu, więc nie będzie czasu na wszystkie zadania. A jeśli zechcemy zrobić zbyt wiele i od razu, to doprowadzi nas to do stresu i zmęczenia. Nasze pole emocjonalne będzie niepotrzebnie bombardowane.

Joga Twórczości, którą stworzyłam, będzie rozwijała się, będzie coraz lepsza; pomoże Wam odnaleźć piękne chwile, pomoże przepracować wewnętrzne, wyparte programy i odrzucone uczucia. Dzięki Jodze Twórczości będziecie w stanie wprowadzić w życie różne stany: od napięcia, po przyjemność. Będziecie mogli zrozumieć własne duchowe odczucia/przeżycia. Odzyskasz wewnętrzną wrażliwość, zrozumiesz i zaakceptujesz swoje ciało.
Sztuka pozwala nam dotrzeć do swojej wewnętrznej, uzdrowicielskiej siły.

Wyobraź sobie kwiat, który umiera, a Ty dajesz mu zasób, który pozwala mu podnieść się i ponownie dawać radość.

Joga Twórczości to ćwiczenia i narzędzia, które uruchamiają uzdrawiające impulsy.

Będziemy pracować zarówno z Analizą Podświadomości, jak i z cyfrową psychologią, z narzędziami coachingowymi, które pomogą uwolnić Wasz potencjał i odnaleźć wewnętrzne rezerwy, zrestartują Wasze intuicyjne możliwości.

Oczywiście skupimy się na naszym ciele, na naszym Ego i Cieniu oraz będziemy pracować z Jungowskimi Archetypami Duszy. Możecie poszerzyć swój zestaw narzędzi do pracy z Duszą, z Emocjami, z Ciałem i Polem Informacyjnym.

Sztuka pomaga przejść przez wyzwania, uzdrawia i wzmacnia, otwiera osobowość i pomaga widzieć świat bardziej kolorowym.

Zapraszam na Jogę Twórczości w nowym, 2023 roku.

Dane FUNDACJI

Kontakt

Dane FUNDACJI

Kontakt