Gry Transformacyjne i Psychologia

Kolorowa Twarz Dziewczynki

Wykorzystuję wiele gier transformacyjnych, które pomagają klientowi zobaczyć w nowy, zrozumiały sposób, siebie i świat otaczający. Gra Transformacyjna to konsultacja i terapia, które pomagają ominąć obronne mechanizmy psychiki. Możesz ze mną przejść konkretną Grę – uczyć się, a jeśli pracujesz z ludźmi. Jeśli chcesz pracować tylko ze sobą – ze swoimi życiowymi problemami, możesz przejść Grę na indywidualnej sesji.

Dla kogo przeznaczona jest Gra Transformacyjna?
Gra jest dla tych, którzy są gotowi zmienić swoje życie. Dla tych, którzy chcą przepracować negatywne schematy, szybciej rozwiązywać swoje problemy.  Gra dodaje energii, która popycha duszę w kierunku postępu. Dzięki temu, co dzieje się podczas Gry, można zobaczyć, jak wyjść z trudnych sytuacji patowych. Podczas Gry indywidualnej uzyskujesz porady, w jaki sposób krok po kroku zmienić to, co się chce. Łatwiej przystosujesz się do zmian, nawet wtedy, jeśli nie spodziewasz się niczego dobrego w zaistniałych okolicznościach. Nawet wtedy, gdy twój świat się rozpada, nawet gdy przechodzisz zmiany, ta Gra podpowie ci, w którym kierunku podążać, by nie opuścić swoich możliwości. Przepracujesz negatywne schematy, które uniemożliwiają ci zarabianie, budowanie związku lub cieszenie się szczęściem. Dzięki Grze zrozumiesz, jakiego rodzaju partnera potrzebujesz lub jaki rodzaj biznesu możesz zbudować.

Każda Gra Transformacyjna pomaga rozpoznać siebie i swój potencjał.

Gra Transformacyjna jest procesem magicznym – głębokim i terapeutycznym.

Podczas Gry wchodzisz w kanał energii, a kiedy jesteś w swoim kanale, to przed tobą otwierają się wszystkie drzwi! Nagle znajdujesz ludzi, którzy są podobni do ciebie i gotowi pomóc ci w pracy. Jest to stan braku wątpliwości, stan pewności, bycia otoczonym przez proces i energię przyczyny. Wplatając ten entuzjazm w jakąś sprawę lub związek, możesz stworzyć nową rzeczywistość, która nie będzie w konflikcie z obecną rzeczywistością.  Wszystko układa się samoistnie! Gra Transformacyjna pomaga osiągnąć równowagę, oczyścić twą energię i skierować do źródła, które jest twoje. Pozwól swojej Duszy mówić do rzeczywistości energetycznej, do pola informacyjnego.  Usłyszysz swoje serce! Gra współdziała z każdą prośbą, w każdej dziedziny życia.

Jakie pytania możesz zadać w czasie Gry?

>> Co muszę zrobić, aby moje marzenie spełniło się?

>> Czy cel jest mój, czy kogoś innego (np. rodzica)?

>> Dlaczego spotykam przeszkody i dlaczego nie mogę osiągnąć tego, czego pragnę?

>> Jakie postawy życiowe mają na mnie wpływ?

>> Jak wejść w stan radości i sukcesu, jakie zasoby trzeba do tego zgromadzić?

Gra Transformacyjna pomaga w transformacji przeszkód, a to co było gotowe do zmiany, teraz musi być doprowadzone do poziomu świadomości. Może czegoś nie zauważyłeś, ale teraz widzisz i zmieniasz intencję, czyli znajdujesz krótszą drogę do celu. Każda Gra pomaga zobaczyć, co uwalniasz do świata zewnętrznego, jaką energią emanujesz.

Zabawa jest techniką terapeutyczną, która składa się z wielu elementów, więc w procesie gry, możliwe jest stworzenie niezbędnego pola. W konkretnej dziedzinie otwiera się coraz więcej informacji, które pomagają dotrzeć do samej głębi Duszy. W Grze jest szczególna mądrość i magia, która może zabrać cię w daleką podróż i pokazać ci inną stronę twoich dylematów, twoich lęków i zmartwień.
Czasami Gra ujawnia jakieś wspomnienia, ale można je przełożyć na zasoby. Dzięki temu zawsze możesz przeanalizować sytuację, w której się znajdujesz. Zdarza się, że człowiek chodzi na różne szkolenia, terapie, treningi, które nic nie wnoszą, bo nie może wejść w głąb, bo programy obronne są zbyt silne. Gra pomaga przepracować urazy, zmartwienia, nieświadome blokady. Pomaga duszy przyjść z odsieczą, otworzyć przed nią nowe drzwi, aby mogła zrealizować to, czego pragnie.

Dane FUNDACJI

Kontakt

Dane FUNDACJI

Kontakt